Ofis taşıma hizmetleri ile ilgili her geçen günü yeni firmalar türemektedir. Fakat ne yazık ki bu hizmetin aslında ev taşımacılığı hizmetlerinden çok farklı olduğunun bilincinde olan insan sayısı kısıtlıdır. Bu konuda birçok firmanın satın alma ve idari işler yetkililerinin dikkatli olması gerekmektedir. Geçmişten günümüze kadar geçen süreye baktığımızda ulaşım sorunlarından dolayı lojistik hizmetleri kısıtlı idi. Şimdi ise her şey çok basite indirgenmiştir. Özellikle bu imkanların iyileşmesi ile birlikte ülkemizin en büyük gelir kaynağının sağlandığı lojistik hizmetleri büyük değişimler yaşamıştır. Kendi içinde yenilikler  ile birlikte kaliteli firmalar ortaya çıkarmıştır. Aynı zamanda kendi içinde önemli kollar oluşturmuştur. Evden eve nakliyat, ofis nakliye hizmetleri sunan nakliyat şirketleri gibi..

Ofis Nakliyesi

Ofis nakliyesi hizmetlerinde adını sadece ülkemizde değil, Tüm dünyaya duyuran ender firmaların başında gelmekteyiz. Ülkemizin en büyük illerinde başlayan bu hareketlilik özellikle ev ve ofis taşımacılık hizmetleri sunan firmalar tarafından büyük yankı uyandırmıştır. Profesyonel taşımacılık hizmetlerini sunan büyük firmaların adı artık kolay bir şekilde radio, televizyon ve internette zikredilmektedir. İstanbul’un en büyük lojistik firması olan Çolakoğulları Nakliyat firması da; özellikle profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri ile adını tüm Türkiye’ye duyuran ender nakliyat şirketlerinden biridir.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı süreçlerini düzenli olarak sizlere sunabilen bir nakliyat firması olmamız için her zaman hizmetlerimizi kontrol ederek çalışmaktayız. 1956 yılından beri taşımacılık sektörüne büyük hizmetler sunan bu firma; gelişen ve değişen sektörlerde aldığı ilham ile özellikle profesyonel ofis nakliyat hizmetlerinde adını yükseltmiştir. Başarılı bir plan ve program çerçevesinde hizmet anlayışını geliştiren Çolakoğulları; özellikle personel ve araç gibi ekipmanları ile müşteri memnuniyetini rahatlıkla sağlamıştır.

Taşımacılık hizmetlerinde her zaman profesyonel davranan firmamız; nakliyat hizmetlerinde özellikle İstanbul bölgesinde bu kadar başarılı olmasını sağlayan bir çok nedeni tecrübesi ve kalitesidir.

Ofis Taşıma Ücretini Nasıl Hesaplarız?

Ofis taşıma ücretleri ile ilgili birçok gelişmeler söz konusudur. Sektörümüzün hızla gelişen ofis taşıma hizmetlerinde sizlere ofis taşıma fiyatları ile ilgili ayrıntılı olarak bilgiler sunuyor olacağız. Kurumsal ve köklü taşımacılık şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması; tüm ofis eşyalarınızı ayrıntılı bir şekilde analiz yaparak gerekli fiyat teklif çalışmasını gerçekleştirmektedir. Ofis nakliye hizmetlerinde en önemli konulardan biri ekspertiz hizmeti olduğu için firmamız bu konuda çok titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Profesyonel inceleme ekibimiz ofisinizi ziyaret etmektedir. Yapılan ziyaret esnasında taşınacak olan ofis mobilyalarınızı ve kolilerinin gerekli ölçü ve özelliklerini baz alarak notlarını almaya devam etmektedir. Yine en önemli konulardan biri de şüphesiz ki bulunmuş olduğunuz binanın konumu ve taşınma şartlardır. Bu konuda çok hassas bir şekilde hareket ederek taşınma zamanında süprizlere yer vermemeye çalışmaktayız.

Ofis taşıma süreçlerinde ekspertiz hizmetlerinde bizlerin yapmış olduğu inceleme bittikten sonra sizlerinde genel olarak taşınma sürecinde beklentilerinizi de not alıyoruz. Çolakoğulları nakliyat firması; müşteri memnuniyetini en iyi sağladığı yollardan biri; müşterinin isteklerini en ince ayrıntısına kadar yerine getirmektedir. Bu konuda yeterli tecrübeye de sahip olan firmamız gerekli fiyat teklif çalışmasını gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Fiyatlandırma süreçleri hem müşterinin isteklerine hem de firmamızın yapmış olduğu incelemelere göre şekil kazanmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Sigortalama Süreçleri Nasıl İlerlemektedir?

her taşımacılık hizmetinde olduğu gibi müşterilerimizin de en çok güvendiği olay aslında sigortadır. Sigortalı olarak eşyalarımız taşınıyor diye hareket eden binlerce müşteri mevcuttur. Çolakoğulları nakliyat  firması olarak; bizler her zaman sizlere doğru bilgiler vermek zorundayız. Ofis taşıma hizmetleri de yine ev taşıma hizmetleri gibi sigortalama süreçlerinden geçmektedir. Unutmayın! hiçbir kullanılmış ofis malzemesinin sigortası olmaz. Tek bir sigortası olur O da yol sigortasıdır. Evet yanlış duymadınız. Bugün ofisinizi taşıyan firmanın personeli ofis bilgisayarını taşırken düşürüp kırması sonucunda sizlerin kafalarında geçen olay gerçekleşmiyor. Bu direkt olarak nakliyat firması tarafından cebinden karşılamaktadır. Çolakoğulları ailesi olarak; Dünyanın en çok tercih edilen sigorta firması ALLİANZ ile çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Güvenilir Firmalar İle Ofisinizi Taşıtın!

Sigortalı ofis taşımacılığı şirketleri gibi internet ortamında ilan veren firmalara çok fazla güvenmeyin. Çünkü onlar sizlere kelime oyunu yapmaktadırlar. Ofisinizin içinde bulunan tüm ürünlere sadece yol sigortası yapılmaktadır. Onun dışında başka bir sigortalama durumu söz konusu değildir. Yılların bilindik taşıma şirketi ile çalışmanız sizler için daha güvenli olacaktır. Sonuçta ofisinizi bir yerden bir yere taşırken oluşabilecek hasar ihtimali vardır. Bu yüzden eğer ucuza kaçarak ofisinizi normal sıradan bir nakliyeciye taşıtırsanız; oluşacak her türlü zarardan dolayı nakliyat firması sizin zararınızı karşılamaz. Ama profesyonel bir ofis taşıma şirketi ile yola devam ederseniz; süreçte asla sıkıntı çekmezsiniz. Yine insan halidir. Olur da personelin elinde bir şey düştüğünde kırılma söz konusu olursa nakliyat şirketi bunun cebinden direkt olarak karşılar.

Ofisiniz Taşınacak ve Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

  • Ofis taşımacılığı hizmetleri ile ilgili olarak ilk başta bu hizmet gerçekten yapan firmalar ile iletişime geçiniz. O firmalardan gerekirse referanslar alınız. Daha sonra firmaları ekspertiz ve görüşme için çağırınız.
  • Yapılan incelemeler ve görüşmeler sonucunda firmalardan hizmet ve araç filoları hakkında bilgi alışverişinde bulunuz.
  • Ofis taşımacılığında en önemli olan konulardan biri de sigorta hizmetidir. Firmaların çalışmış olduğu sigorta şirketleri ile iletişime geçiniz.

Ofis nakliye hizmetlerinde profesyonel bir destek alarak sorunsuz bir şekilde taşınmak içim yukarıdaki maddeler eşliğinde ilerleyebilirsiniz. Yılların deneyimine sahip olan nakliyat şirketleri ile yapacağınız çalışmalarda bile bu belgeleri isteyiniz. Böylece profesyonel ofis taşımacılığı şirketleri arasında istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Çolakoğulları Nakliyat firması ile çalışmalarınızı yürütmek istediğinizde tek yapmanız gereken; https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresimizde firmamız ile iletişime geçerek ofisinizin taşınacağını ve ücretiz ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak istediğinizi söyleyin. Firmamız sizlere bu konuda gerekli tüm desteği başarılı bir şekilde sunabilsin.

Ülkemizde özellikle emlak şirketlerinin ofis kiralama konusunda yoğun bir talep oluştuğunu bizlere bildirmiştir. Ofis taşımacılığının hareketlenmesinin en büyük sebebi ofis kiralama hizmetlerinin açılmasından geçmektedir. Bu konuda profesyonel ofis taşımacılığı şirketlerine büyük iş düşmektedir.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Merkezimiz Maltepe’dir

firmamızın yıllardan beridir taşımacılık hizmetlerini yürüttüğü genel merkezi Maltepe ilçesidir. Bu alanda her zaman en iyi olmak için hiç ara vermeden hizmetlerini sürdüren Çolakoğulları nakliyat; ister ev ister ofis eşyalarınız olsun tamamen firmamızın güvencesinde bir yerden başka bir yere taşımaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve iş potansiyeli sayesinde şuan Türkiye’nin tüm şirketleri tarafından bilinen bir nakliyat firmasıdır. İstanbul bölgesinde hem Anadolu hem de Avrupa yakasında şubeler açarak insanların kolayca firmamıza ulaşmasını sağlamaktadır. Deneyimin ve profesyonelliğin merkezi olan şirketimiz ile istediğiniz hizmetleri hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

 

 

 

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Çolakoğulları nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Ofis Taşımacılığında Tüm Soruların Cevabını Alabilirsiniz

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır. 

Menü